ROK 2021

Miejskie Przedszkole nr 3 w Lędzinach kolejny raz otrzymało tytuł Przyjaznego Przedszkola i zajęło 1. miejsce w kategorii Przedszkola Roku 2021 w powiecie bieruńsko-lędzińskim.

Z ogromną radością, w imieniu całej społeczności przedszkola nagrody odebrała pani dyrektor Alicja Jaworska z wychowawczynią- panią Weroniką Leśniak- Szostak. Pani nauczycielka także była nominowana w tym plebiscycie w kategorii Nauczyciela Roku. Bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy i nominację.

 

grafika kwiaty

ROK 2019

Miejskie Przedszkole nr 3 w Lędzinach otrzymało tytuł Przyjaznego Przedszkola i zajęło 1. miejsce w kategorii Przedszkola Roku 2019 w powiecie bieruńsko-lędzińskim. Z ogromną radością, w imieniu całej społeczności przedszkola nagrody odebrała pani dyrektor Alicja Jaworska z wychowawczyniami panią Barbara Berger i panią Samantą Suską. Panie nauczycielki także były nominowane w tym plebiscycie w kategorii Nauczyciela Roku – zajęły 3 i 7 miejsce w mieście, z czego jesteśmy bardzo dumni.

„Miejsce tworzą ludzie. Serdecznie gratuluję wspólnego sukcesu i dziękuję Przyjaciołom przedszkola za nominację, oddane głosy oraz wszystkie działania, dzięki którym, dla dzieci wspólnie tworzymy Nasze Przyjazne Przedszkole.”
/Alicja Jaworska/